Ankara Profilo Servisi

Ankara Profilo Servisi hizmet kalitesi asla tartışılmayacak, seçkin, çalışkan deneyimli ve müşteri dostu bir firmadır. Disiplinli yapısı ve ekoomik fiyatları ile Ankara halkının her zaman gözdesi olan işletmemiz her daim sizlere destek olmaya hazırdır.

Profilo markalı beyaz eşya, klima, televizyon ve diğer elektrikli ev aletlerinizin bakım ve onarımı için bizi tercih etmeniz her yönden sizlere fayda saplayacaktır. Uygun fiyatlı çalışmalarımız ile yaklaşık 25 yıldır sizlerin yüzünü güldürerek büyük bir başarıya imza attığımızı da ayrca belirtmek isteriz.

Sadece bakım veya arıza çözümü için değil, parça temini için de bizimle temas kurarak, ihtiyacınız olan malzemeyi kolayca elde edibilirsiniz. Ankara Profilo Servisi kredi kartı ödemesi ile borcunuzu ödemek için mobil pos cihazlarını da her aracına entegre etmiştir.

Hem evlerimizde hem de işyerlerimizde dünden bugüne modelleri değişmiş olsa da en sık kullandığımız cihazlar beyaz eşya, klima, şofben ve televizyonlardır. Bu tip cihazlar hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra büyük konfor da sağladığından hemen her alanda sık bir şekilde görmeye alışık olduğumuz cihazlardır.

Ülkemizde ise bu alanda lider markalardan bir tanesi hiç kuşkusuz Profilo olmaktadır. Profilo markası kaliteli cihazlar üretmekte ve bunları ülkemizin hemen her alanına dağıtmaktadır. Başkentimiz Ankara ve ilçelerinde de Profilo yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır.

Biz ise Ankara Profilo Servisi olarak 25 yıllık mazimiz ile Profilo marka cihaz tercih eden tüm Ankara sakinlerine bu cihazlar konusunda anında yerinde garantili bakım ve onarım hizmeti sağlayan köklü bir firma olmaktayız.

Profilo markası teknolojik gelişmelere paralel olarak hemen her alana uygun cihazlar üreten bir markadır. Öyle ki dünya standartları ile aynı ölçüde tüm özellikleri ev ya da işyerlerinizde kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Mutfaklarda, banyolarda, salon ve odalarınızda kullandığınız bu cihazlar Profilo kalitesi ile yıllarca herhangi bir sorun çıkarmadan çalışabiliyor.

Sayfamızı Paylaşın:

Etiketler: Buzdolabı Servisi